İnfopik’te siz de görev almak ister misiniz?

infopik-cover

“Bir proje olsa da kendimi geliştirebilsem, aynı zamanda bir ekibin parçası olup bir girişimin ilk evresinde yer alsam…” diyorsanız gelin proje ekibimize katılın!

İnfopik’te görev almak için hemen ekibe katıl

İnfopik’te her kategoride Editör olabilir, deneyiminize ve uzmanlık alanınıza göre Yazar olabilirsiniz. İşinde uzmanlaşmış ve deneyimlerini paylaşmaktan mutlu oluyorsan İnfopik’te Mentor olmaya ne dersin? Ayrıca teknik bilginiz, tasarım kabiliyetlerinizi de İnfopik’te her zaman kullanabilirsiniz. WordPress / PHP / CSS Yazılım Geliştirici ve Web Grafiker pozisyonlarımız da sizi bekliyor. Ayrıca farklı alanlarda bize katkı sağlayacağınızı düşünüyorsanız lütfen bize yazmaktan asla çekinmeyin.

İşte yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir projenin parçası olabilme fırsatı

Bizimle birlikte projelerimizde görev alacak, ekip ruhuna gücüne inanan, kendisini göstermek ve geliştirmek isteyen arkadaş canlısı herkesle tanışmak istiyoruz.

İster deneyimli, ister deneyimsiz bizim için fark etmez. Üniversite öğrenci veya iş hayatına yeni girmiş genç profesyonel de olabilirsin. İnfopik’te mutlaka sana uygun bir görev bulunur.

Aşağıdaki formu doldurarak hemen başvurunuzu bize iletebilirsiniz. Eğer özgeçmişinizi de paylaşırsanız sizi daha iyi tanıyabiliriz.

Sorularınız için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Haydi ekibe sen de katıl. 😉

Başvuru Formu:


En fazla 3MB boyutunda ve pdf, png, doc veya docx formatlarında yükleyebilirsiniz.