Duyurmak istediğiniz bir etkinlik mi var?

infopik-cover

Bir etkinlik organize ediyorsanız, etkinliğin olabildiğince çok kişiye ulaşmasını istersiniz. Ne kadar çok kişi bu etkinlikten haberdar olursa o kadar çok katılımcı alma şansınız artar. Düzenlediğiniz etkinliği hedef kitlenize duyuracak doğru mecra biran önce bulunmalı, rezervasyonbaşvuru toplama veya bilet satışı gibi süreçlerin yönetilmesi gerekir.

Üniversite kulüpleri ve toplulukları İçin İEYS

Üniversite kulüpleri ve toplulukları için hazırladığımız İnfopik Etkinlik Yönetimi Sistemi (İEYS) ile etkinliklerinizi Türkiye’deki tüm üniversiteliler ile anında buluşturma olanağına sahip olursunuz. Akademi üzerinden oluşturacağınız etkinlik, anında takipçileriniz ve ağdaki tüm üyelerin haber akışında önlerine düşer. Siz etkinliğinizi duyurmak için ayrıca uğraşmanıza kalmadan bile katılımcı toplamaya başlarsınız!

Etkinlikleriniz için başka mecralara ihtiyacınız yok

İEYS ile etkinlikleriniz için kontenjan belirleyebilir, başvuru toplayabilir, rezervasyon alabilir ve online bilet satışı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tüm üniversite kulüp ve topluluklarına İnfopik hesapları ile etkinlik haber ve duyurularını paylaşma olanağı da sunuyoruz. Üniversite kulüpleri etkinlikler için başka bir mecraya ihtiyaç duymadan, tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir. Üstelik bütün bunları ücretsiz yapabilirsiniz.

Etkinlik duyur

Etkinliklerinizi duyurmak ve başvuru toplamak için tek yapmanız gereken ücretsiz Kulüp Hesabı hesabı açmaktır. Akademi‘de oluşturacağınız etkinlik ve İnfopik’te paylaşacağınız etkinlik duyurunuz ile Türkiye’nin her köşesinden üniversite öğrencisi ve katılımcılara anında ulaşabilirsiniz.

İnfopik Kulüp Hesabı açmak için hemen tıklayın.

Türkiye’nin her köşesinden üniversite öğrencileri ve iş hayatındaki genç profesyonellere ulaştırmak istediğiniz bir etkinlik organize ediyorsanız, bunun için en doğru mecrada bulunmaktasınız.

Etkinlik duyurunuz için nasıl çalışabileceğimizi öğrenmek için bizimle hemen iletişim kurmanızı rica ederiz. Ayrıca size sunabileceğimiz reklam olanaklarımızı ise Reklam sayfamızdan  inceleyebilirsiniz.