Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

4. İstanbul Üniversitesi Sinirbilim Kongresi

06/05/2017 - 07/05/2017

İstanbul Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Sinir Bilim Kulübü, sinirbilimin ilişkili olduğu birçok alanla multidisipliner bir içerik oluşturarak bu yıl çok daha kapsamlı bir kongre gerçekleştirmeyi hedefliyor. 6-7 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan 4. İÜ Sinirbilim Kongresi, alanında uzman akademisyenlerin konuşmacı olarak katılımıyla; Nörofizyoloji, Nörogenetik, Bilişsel ve Kognitif Psikoloji, Nöroloji, Nörofarmakoloji ve Nöropataloji alanlarında geniş bir yelpaze sunuyor.

Kongre bilimsel programın yanında sosyal programın olmasıyla da göz doldurmakta olup İstanbul dışındaki katılımcılar için konaklama hizmeti de sunmaktadır.

Konaklama: Kaya Otel ve Hotel Sebana’da olacaktır. Oteller İstanbul Tıp Fakültesi kampüsüne yürüme mesafesindedir.

Son Katılım Tarihi

Katılımcılar isterlerse pasif (dinleyici) olarak katılabilecekleri gibi aktif olarak da katılım sağlayabileceklerdir.

  • Aktif Katılım için son tarih: 10 Nisan
  • Pasif Katılım için son tarih: 24 Nisan

Ücretler, katılım tipi (aktif/pasif) ve Bilimsel/Sosyal Programa katılıma göre farklılaşmaktadır.

1- Bilimsel Program+Sosyal Program (100 TL) (Bilimsel Program+Tekne’de Lüks Gala Yemeği/Kokteyli+Workshoplar+Öğle Yemekleri+İkramlar+Katılımcı Çantası+Yaka Kartı+Sertifika+Ulaşım)

2- Bilimsel Program+Sosyal Program+Konaklama (190 TL) (Tek Gece Konaklama+Bilimsel Program+Tekne’de Lüks Gala Yemeği/Kokteyli+Workshoplar+Öğle Yemekleri+İkramlar+Katılımcı Çantası+Yaka Kartı+Sertifika+Ulaşım)

3- Yalnız Bilimsel Program (40 TL) (Bilimsel Program+Workshoplar+Öğle Yemekleri+İkramlar+Katılımcı Çantası+Yaka Kartı+Sertifika+Ulaşım)

Detaylar

Başlangıç:
06/05/2017
Bitiş:
07/05/2017
Etkinlik Kategori:
,
Etkinlik etiketleri:
Website:
https://goo.gl/forms/mSx5kwzAariG1E622

Organizatör

İstanbul Üniversitesi Sinirbilim Kulübü
Website:
https://www.facebook.com/iusinirbilim/

Mekan

İÜ Prof. Dr Aziz Sancar Amfisi
İstanbul, 34093 Türkiye + Google Haritalar

Siz de etkinliklerinizi İnfopik’te duyurmak ister misiniz?

Üniversite kulüp ve topluluklarına özel oluşturduğumuz İnfopik Etkinlik Yönetim Sistemi ile takipçilerinize etkinliklerinizi anında duyurabilirsiniz. Kampüs etkinliklerinizi kendiniz tanımlar tanımlamaz İnfopik Akademi üzerinden takipçilerinize anında bildirim göndeririz. Ayrıca dilerseniz etkinliğiniz için kontenjan belirleyebilir, rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Kulüp Kaydı sayfasından kulüp ve/veya topluluğunuza özel hesap açarak tamamen ücretiz kulüp kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

One comment

  1. 1

Sizin Görüşünüz: