Haber

İnfopik Ziyaretçilerine Özel Fırsatlar Sunmak İster misiniz?

Bizleri her gün bu sayfalarda takip eden ziyaretçilerimizin çok özel ve kıymetli bir kitle olduğunun farkındayız. İş hayatının deneyim sahibi profesyonelleri kadar, farkındalığı yüksek üniversite öğrencileri başta olmak üzere, eğitimli ve genç bir kitleye de hitap eden bir platform olmaktan gerçekten çok mutluyuz.

İnfopik ziyaretçilerine fırsat ve kampanyalarınızı duyurun

Hitap ettiğimiz ziyaretçi profilimiz ile yani sizlerle gurur duyarken, bir yandan sizlere İnfopik’in ayrıcalıklarını daha çok yaşatmak istiyoruz. O yüzden buradan bütün marka ve kuruluşlara İnfopik ziyaretçilerine özel fırsatlar yaparak çeşitli avantajlar sunmalarını talep ediyoruz.: Gelin, markanızı ve ürünlerinizi değerli ziyaretçilerimiz ile buluşturun ve kaliteli geri dönüşümlerden faydalanın!

Markanıza özel kullanıcı adı ve profil sayfası

Markanızı İnfopik ziyaretçileriyle buluşturduğunuzda size özel bir sayfa da beraberinde oluşmuş olur. Böylelikle hem marka ve ürününüzü tanıtacak açıklamalar yazabileceğiniz gibi fırsatlarınızı tek bir sayfa altında sunma şansını da yakalamış olacaksınız. Örnek marka sayfası için burayı inceleyebilirsiniz.

Buradan hem sizleri bilgilendirmek isterken hem de markalara bir çağrıda bulunmuş olduk. Sizler de kendi marka ve ürününüze ait avantaj ve fırsatları sunup Fırsatlar köşemizde yer almak isterseniz bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Özel fırsatlar sunmaya başladık bile!

Bir süredir Üpürün’ün sunduğu fırsatları sizlerle buluşturuyoruz. Üpürün, yaklaşık 6 ay önce kurulan bir online alışveriş, yani e-ticaret sitesi. Üpürün’ün İnfopik ile yapmış olduğu iş birliği ile sizlere Üpürün’ü önermekten ve avantajlı fırsatlarını sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yakın zamanda sizlere sunacağımız fırsatlar artarak devam edecek. Bizi takip etmeyi unutmayın. 🙂

Sizin Görüşünüz: