Kulüp Hesabı Oluşturun

infopik-cover

Üniversite kulüplerine özel  topluluk yönetimi hizmetimiz ile ihtiyacınız olan tüm dijital çözümler ile Türkiye’de tüm üniversitelilere ulaşmak ister misiniz?

Özel Kulüp Sayfası

Tüm işlerinizi yönetebileceğiniz bir profil sayfası. Yeni üye edinebilir, kulübünüzü diğer üniversitelerden öğrencilere de duyurabilirsiniz.

Sınırsız İçerik Paylaşımı

Her türlü haber ve duyurunuzu İnfopik üzerinden Türkiye’nin ve Dünya’nın her köşesinden ziyaretçiye ulaştırın. Yazılarınız anında Google ve Yandex gibi arama motorlarında gözüksün. İçerikleriniz tüm İnfopik ziyaretçilerinin e-posta adreslerine gönderilsin.

İnfopik Etkinlik Yönetim Sistemi (İEYS)

Düzenlediğiniz etkinlikler için 3. parti sitelerde başvuru formu oluşturma derdine son!

Şimdi profesyonel etkinlik yönetimi sistemi sayesinde birkaç adımda hızlıca etkinliğinizi oluşturun ve kulüp üyelerinin anında tek adımda başvuru ve rezervasyonlarını yapabilsin.

Ücretli bir etkinlik mi?

İnfopik Akademi’de ücretli etkinlikleriniz için bilet satışı da yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen Etkinlik Yönetimi Sistemi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hemen Başvuru Toplayın

Oluşturduğunuz etkinlik anında bütün takipçilerinize ve üyelerinize bildirim olarak ulaşır ve başvuru toplamaya hemen başlarsınız.

Etkinlikleriniz diğer üniversiteden takipçilerinize de anında ulaşacağından etkinliğiniz kısa bir sürede hızlıca yayılmış olur.

Tamamen Ücretsiz

İnfopik ve İnfopik Akademi’de kulüp ve organizasyıonlara sunulan bütün hizmetler ücretsizdir. Artık bir web sitesi açmak ile uğraşmak ve para harcamak zorunda değilsiniz. Tüm kulüp ihtiyaçlarınıza özel çözümler, üye yönetimi ile etkinlik yönetim sistemi araçlarını ücretsiz sunuyoruz.