Reklam

Gücünü yazarların özgün içeriğinden alan İnfopik için özgün ve faydalı içerik üretmek temel hedeftir. Kaliteli içeriklerimizle ulaştığımız kaliteli ziyaretçilerimize siz de ulaşmak isterseniz, sitemizdeki reklam olanaklarından yararlanabilirsiniz.

İnfopik’te tamamen özgün ve kaliteli makaleler ve içerikler yer almaktadır. Kalitemize bağlı olarak arama motorlarında gelen ziyaretçiler ile organik büyümemizi sürdürmekteyiz.

1. Sitemizdeki reklam alanlarını display banner reklamlar ile değerlendirebilirsiniz. Reklam alanlarımızı sabit süreli ve gösterim (CPM) bazlı kiralayabilmeniz mümkün. Reklam alanlarımız 728 x 90, 300 x 250, 120 x 600, 300 x 600 ve 670 x 135 px ölçülerinde bannerlar gösterilebilmektedir.

2. Özgün içeriğin gücünü sizin için hazırlayacağımız advertorial içerik ile keşfedin. İçerik pazarlaması çalışmalarınız için markanıza ait içerikler hazırlayabilir, dilerseniz sizin hazırladığınız içerikleri advertorial başlığı altında yayımlayabiliriz.

3. İş ortağımız ve sponsorumuz olun. İnfopik ile iş ortağı olarak, kafanızdaki çalışma modelini bize sunabilirsiniz. Bizimle çalışarak, markanızın bilinirliğini arttırabilir, sosyal medyada daha çok konuşulmasını sağlayabilirsiniz. Bütün bunları sizin için biz yapacağız!

4. Sizin için dijital pazarlama iletişimi faaliyetlerinizi yönetelim. Uzman ekibimiz ile dijital pazarlama iletişimi nasıl yapılır çok iyi biliyoruz. İçerik pazarlaması, sosyal medya yönetimi, sosyal ağlarda sayfa yönetimi, sosyal medyada müşteri ilişkileri yönetimi konularında size yardımcı olabiliriz.

Reklamlar sonucunda kampanya raporu ve istatistik verileri sizlere sunacağız. Google’ın DoubleClick for Publishers ürünü ile istediğiniz online reklam yönetimini sizin için İnfopik’te yapabilir, raporlar sağlayabiliriz.

Reklam vermek için aşağıdaki formu kullanarak konu alanına “Reklam vermek istiyoruz.” yazmanız yeterli. Sizinle hemen iletişime geçerek birlikte nasıl çalışabileceğimizi detaylarıyla görüşelim.