Sponsorluk

Üniversite öğrenci kulüpleri ve topluluklarına hem sponsor oluyor hem de onları ücretsiz İnfopik Etkinlik Yönetimi Sistemi‘ni kullanmaya davet ediyoruz.

Tanıtıma ihtiyacı olan etkinlikleri olabildiğince çok kişiye duyurmak ve ayrıca bir etkinlik yönetimi sistemi sunma hizmeti ile “Online Medya Sponsoru” olmak bizi çok mutlu ediyor. Kulübünüze özel hesap açtıktan sonra Akademi’de etkinliklerini oluşturup, başvuru ve rezervasyon alabilir, bilet satışı dahi yapabilirsiniz. Detayları İnfopik Etkinlik Sİstemi sayfamızda bulabilirsiniz.

Öürenci toplulukları ve kulüplerine özel hizmetlerimizden faydalanmak için hemen Kulüp Hesabı Oluştur linki ile kulüp hesabı açabilirsiniz.

Aşağıda sponsor olarak desteklediğimiz bazı etkinlik ve projeleri bulabilirsiniz.

İztech RoboLeauge 2013

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYEE) Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği öğrencileri tarafından kurulan İYTE IEEE topluluğu tarafından organize edilen Iztech RoboLeauge 2013 organizasyonunu destekledik. (irl.iyte.edu.tr) 

İnteraktif Kariyer Zirvesi: İKAZ

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Gençlik Merkezi tarafından organize edilen İnteraktif Kariyer Zirvesi (İKAZ) 2013’ü destekledik. (www.ikaz2013.com)

EBİTET 6. Sektör Günleri 2013: “Hızlı Tüketim ve Markalaşma”

Balıkesir Üniversitesi Endüstri Bilimleri ve Teknoloji Topluluğu tarafından düzenlenen 6. Sektör Günleri’ne destek verdik. (www.ebitet.org)